Řešení problémů – My Pool Doctor

My Pool Doctor nepotřebuje ke své práci fonendoskop ani skalpel.

Stačí mu aktuální data měření kvality vody a informace o používané dezinfekci. Obratem je schopen doporučit vám vhodný přípravek pro danou situaci a správné dávkování. V případě bazénové chemie Vodnář koupíte všechny přípravky přímo přes aplikaci a My Pool Doctor vám automaticky spočítá potřebné dávkování, aniž byste museli zadávat data.

Oko našeho doktora je zvlášť citlivé na barevné odstíny vody. Jakákoliv jiná barva než modrá je podezřelá! Bílá voda například značí potíže s vysokým obsahem vápníku, způsobené nejspíš nevyváženou hodnotou pH a dezinfekcí. Proto vám My Pool Doctor doporučí použít přípravek pro vyrovnání pH, doplnit dezinfekci a dodat prostředek pro maskování tvrdosti. Obratem vám poradí i s hnědou, zelenou či zakalenou vodou, a také s vodním kamenem. A pěna? Ta vypadá dobře jen na moři, v bazénu značí vysoký obsah organických nečistot, takže pryč s ní.

Příroda bývá nevyzpytatelná a vždycky se může přihodit něco nečekaného. Naštěstí je tu My Pool Doctor, který má vždy po ruce praktické řešení.

 

Využijte efektivního řešení